Rij huizen met heg

Overzicht actuele hypotheekrente

Hieronder treft u een overzicht van de actuele hypotheekrentes. Zodra u klikt op de rentetermijn of het percentage van de executiewaarde van uw keuze, wordt het overzicht automatisch aangepast.

Heeft u vragen over uw hypotheek of wilt u persoonlijk advies? Neem dan gerust contact met ons op.

AanbiederNHGaflopend sorteren60%80%101%
Venn Hypotheek-1.641.64-
Hypotrust Elan Plus Hypotheek-1.721.98-
Reaal Lekker Wonen Hypotheek-1.601.70-
Argenta Hypotheek incl ORV1.101.101.25-
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1.191.291.36-
Argenta Hypotheek1.201.201.35-
ASR WelThuis hypotheek1.201.411.42-
Attens Hypotheek1.201.201.36-
bijBouwe Hypotheek1.241.281.54-
Woonfonds Woongenot Hypotheek1.301.321.40-
SNS Bank Budgethypotheek1.301.351.40-
Nationale Nederlanden Hypotheek1.301.601.60-
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1.301.601.60-
RegioBank Budget Hypotheek1.341.391.49-
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1.341.341.54-
ING Basisrente Hypotheek1.391.391.59-
NIBC Direct Hypotheek1.491.391.49-
BLG Wonen Hypotheek1.491.501.60-
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1.491.361.51-
Triodos Bank Hypotheek1.501.501.90-
ABN AMRO Budget Hypotheek1.541.541.74-
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1.551.551.70-
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1.591.461.61-
NIBC Direct Extra Hypotheek1.591.491.59-
Lloyds Bank Hypotheek1.601.601.70-
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1.611.611.69-
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1.641.641.84-
ING Dagrente Hypotheek1.641.641.84-
Florius Profijt twaalf hypotheek1.651.651.80-
IQWOON Hypotheek1.701.701.80-
Delta Lloyd Budget hypotheek1.721.671.87-
Delta Lloyd Plus Hypotheek1.721.972.17-
Syntrus Achmea Basishypotheek1.801.802.00-
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek1.821.771.97-
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek1.821.771.97-
ABN AMRO Woninghypotheek1.841.842.04-
Syntrus Achmea Comforthypotheek2.002.002.20-
AanbiederNHGaflopend sorteren60%80%101%
Venn Hypotheek-1.691.69-
Reaal Lekker Wonen Hypotheek-1.942.04-
Hypotrust Elan Plus Hypotheek-1.742.00-
Duitse Volksbank Hypotheek-1.61--
Obvion Compact Hypotheek1.151.251.30-
Argenta Hypotheek incl ORV1.201.201.35-
ASR WelThuis hypotheek1.201.411.42-
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1.231.381.49-
Allianz Hypotheek1.291.391.39-
Argenta Hypotheek1.301.301.45-
bijBouwe Hypotheek1.341.441.54-
Obvion Basis Hypotheek1.351.451.50-
Woonfonds Woongenot Hypotheek1.351.451.55-
MUNT Hypotheken Hypotheek1.431.431.58-
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1.441.441.64-
SNS Bank Budgethypotheek1.451.501.55-
RegioBank Budget Hypotheek1.491.541.64-
Hypotrust Goede Start Hypotheek1.50---
ING Basisrente Hypotheek1.501.501.70-
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1.511.391.54-
BLG Wonen Hypotheek1.541.551.65-
Nationale Nederlanden Hypotheek1.551.851.85-
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1.551.851.85-
Obvion Hypotheek1.551.651.70-
Attens Hypotheek1.581.581.58-
NIBC Direct Hypotheek1.591.441.64-
Lloyds Bank Hypotheek1.601.601.70-
Triodos Bank Hypotheek1.601.602.00-
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1.611.491.64-
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1.621.621.79-
ABN AMRO Budget Hypotheek1.641.641.84-
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1.651.651.80-
NIBC Direct Extra Hypotheek1.691.541.64-
IQWOON Hypotheek1.731.731.83-
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1.741.741.94-
Florius Profijt twaalf hypotheek1.751.751.90-
ING Dagrente Hypotheek1.751.751.95-
Syntrus Achmea Basishypotheek1.801.802.00-
Delta Lloyd Budget hypotheek1.821.771.97-
Delta Lloyd Plus Hypotheek1.822.072.27-
AEGON Hypotheken1.891.942.04-
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek1.921.872.07-
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek1.921.872.07-
ABN AMRO Woninghypotheek1.941.942.14-
Syntrus Achmea Comforthypotheek2.002.002.20-
AanbiederNHGaflopend sorteren60%80%101%
Venn Hypotheek-1.911.91-
Reaal Lekker Wonen Hypotheek-2.512.61-
Hypotrust Elan Plus Hypotheek-1.812.07-
Duitse Volksbank Hypotheek-1.82--
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam1.531.531.73-
BLG Wonen Hypotheek1.641.651.75-
Argenta Hypotheek incl ORV1.651.651.80-
Allianz Hypotheek1.681.781.78-
Nationale Nederlanden Hypotheek1.681.981.98-
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw1.681.981.98-
RegioBank Budget Hypotheek1.691.741.89-
bijBouwe Hypotheek1.691.771.88-
Lloyds Bank Hypotheek1.701.701.80-
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek1.731.731.88-
ABN AMRO Budget Hypotheek1.731.731.93-
Obvion Compact Hypotheek1.741.841.89-
ING Basisrente Hypotheek1.741.741.94-
Argenta Hypotheek1.751.751.90-
SNS Bank Budgethypotheek1.751.801.90-
IQWOON Hypotheek1.771.891.92-
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek1.791.791.89-
ASR WelThuis hypotheek1.801.911.92-
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam1.831.832.03-
Florius Profijt twaalf hypotheek1.831.831.98-
Delta Lloyd Budget hypotheek1.851.802.00-
Delta Lloyd Plus Hypotheek1.852.102.30-
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt1.881.771.92-
MUNT Hypotheken Hypotheek1.901.901.90-
Obvion Basis Hypotheek1.942.042.09-
Centraal Beheer Thuis Hypotheek1.951.982.04-
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek1.951.902.10-
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek1.951.902.10-
Woonfonds Woongenot Hypotheek1.982.072.11-
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard1.981.872.02-
ING Dagrente Hypotheek1.991.992.19-
NIBC Direct Hypotheek1.991.791.89-
Hypotrust Goede Start Hypotheek2.00---
ABN AMRO Woninghypotheek2.032.032.23-
Attens Hypotheek2.052.052.05-
Syntrus Achmea Basishypotheek2.052.052.25-
NIBC Direct Extra Hypotheek2.091.891.99-
Triodos Bank Hypotheek2.102.102.50-
Obvion Hypotheek2.142.242.29-
Conservatrix Hypotheek2.152.352.55-
AEGON Hypotheken2.192.242.34-
Syntrus Achmea Comforthypotheek2.252.252.45-
AanbiederNHGaflopend sorteren60%80%101%
Reaal Lekker Wonen Hypotheek-2.882.98-
Hypotrust Elan Plus Hypotheek-2.492.78-
Venn Hypotheek-2.652.65-
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam2.142.142.34-
Allianz Hypotheek2.152.252.25-
Argenta Hypotheek incl ORV2.202.202.35-
Lloyds Bank Hypotheek2.302.302.45-
Argenta Hypotheek2.302.302.45-
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek2.342.342.49-
ABN AMRO Budget Hypotheek2.342.342.54-
Nationale Nederlanden Hypotheek2.352.652.65-
SNS Bank Budgethypotheek2.352.402.50-
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2.352.652.65-
ASR WelThuis hypotheek2.352.512.52-
ING Basisrente Hypotheek2.352.402.60-
bijBouwe Hypotheek2.352.382.55-
Attens Hypotheek2.372.372.45-
AEGON Hypotheken2.392.542.59-
MUNT Hypotheken Hypotheek2.392.432.49-
Syntrus Achmea Basishypotheek2.392.392.45-
IQWOON Hypotheek2.402.512.56-
NIBC Direct Hypotheek2.412.472.57-
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam2.442.442.64-
Centraal Beheer Thuis Hypotheek2.442.492.68-
RegioBank Budget Hypotheek2.442.492.64-
Delta Lloyd Budget hypotheek2.442.392.59-
Delta Lloyd Plus Hypotheek2.442.692.89-
Florius Profijt twaalf hypotheek2.442.442.59-
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek2.452.452.53-
Obvion Compact Hypotheek2.482.582.63-
Woonfonds Woongenot Hypotheek2.49---
Hypotrust Goede Start Hypotheek2.50---
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek2.542.492.69-
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek2.542.492.69-
Syntrus Achmea Comforthypotheek2.592.592.65-
ING Dagrente Hypotheek2.602.652.85-
ABN AMRO Woninghypotheek2.642.642.84-
Obvion Basis Hypotheek2.682.782.83-
Conservatrix Hypotheek2.702.903.10-
BLG Wonen Hypotheek2.792.802.90-
Triodos Bank Hypotheek2.852.853.25-
Obvion Hypotheek2.882.983.03-
Hypotrust Comfort Hypotheek Profijt3.002.902.95-
Hypotrust Comfort Hypotheek Standaard3.103.003.05-
AanbiederNHGaflopend sorteren60%80%101%
Hypotrust Elan Plus Hypotheek-2.772.87-
Reaal Lekker Wonen Hypotheek-2.983.08-
Venn Hypotheek-2.872.87-
Allianz Hypotheek2.422.522.52-
NIBC Direct Hypotheek2.502.592.69-
Argenta Hypotheek incl ORV2.502.502.65-
Attens Hypotheek2.502.572.72-
MUNT Hypotheken Hypotheek2.542.572.72-
ASR WelThuis hypotheek2.552.762.77-
Syntrus Achmea Basishypotheek2.552.552.68-
Nationale Nederlanden Hypotheek2.552.852.85-
Nationale Nederlanden Hypotheek Nieuwbouw2.552.852.85-
AEGON Hypotheken2.592.692.79-
Hypotrust Woon Bewust Hypotheek2.592.592.79-
Argenta Hypotheek2.602.602.75-
bijBouwe Hypotheek2.602.642.86-
Centraal Beheer Thuis Hypotheek2.632.732.89-
Woonfonds Woongenot Hypotheek2.68---
Delta Lloyd Budget hypotheek2.722.672.87-
Delta Lloyd Plus Hypotheek2.722.973.17-
Syntrus Achmea Comforthypotheek2.752.752.88-
Hypotrust Goede Start Hypotheek2.80---
Lloyds Bank Hypotheek2.802.802.95-
Delta Lloyd Drie Sterren Hypotheek2.822.772.97-
Delta Lloyd Nieuwbouw Hypotheek2.822.772.97-
Conservatrix Hypotheek3.003.203.40-
Obvion Compact Hypotheek3.353.453.50-
IQWOON Hypotheek3.403.623.72-
Obvion Basis Hypotheek3.553.653.70-
ABN AMRO Budget Hypotheek Duurzaam3.553.553.75-
Obvion Hypotheek3.753.853.90-
ABN AMRO Budget Hypotheek3.753.753.95-
ABN AMRO Woninghypotheek Duurzaam3.853.854.05-
Florius Profijt Drie + Drie Hypotheek3.853.854.00-
Florius Profijt twaalf hypotheek3.953.954.10-
ABN AMRO Woninghypotheek4.054.054.25-